Pikampüs

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.5 MB
  • Version 4.6.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Alondan Bilişim Hizmetleri
Pikampüs mobil uygulaması sayesinde öğrencilik ortamınız çok daha geniş olacak.

Öğrenci dostu Pikampüs mobil uygulaması ile tanışmaya hazır mısınız? Mobil cihazların akıllı versiyonları geliştirdiği günden beri sosyalliğinizi arttırmanızı sağlayacak mobil uygulamalar her yanı sardı. Bu durum öngörülerek tamamen üniversite öğrencilerine yönelik geliştirilen ve mobil cihazınızda kullanmaktan çok zevk alacağınız Pikampüs mobil uygulaması indirilmek üzere sizleri bekliyor. 

Sadece üniversite öğrencilerinin üye olabileceği Pikampüs mobil uygulaması sayesinde öğrenciler kendilerine has bir sosyal ortama sahip olmuş olacaklar. Piyasaya giriş yaptığı günden beri binlerce kişinin akın ettiği Pikampüs uygulamasına ancak üniversite bilgilerinizi girerek kayıt olabiliyorsunuz. Sıkı bir güvenlik sistemi üzerinden kaydınızı yaptırarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Üniversiteli olmayanlar uygulamaya giriş yapmayacaklar. 

Öğrencilerin kendilerine özel buluşma noktası oluşturabilecekleri en kaliteli mobil uygulama olma yolunda ilerleyen Pikampüs'ü sizde ücret ödemeden IOS  sistemli cep telefonunuza indirerek Pikampüslü olabilirsiniz. Sosyal ortamınızı arşa çıkartacağınız uygulama üzerinden öğrencileri ilgilendiren bilgilere de erişmeniz mümkün. 

Duyurular, haberler anında Pikampüs uygulaması ile cep telefonunuzda yer alacak. Uygulamaya üye kişiler ile iletişime geçebilir, profillerine göz atabilir ve onların paylaşımlarını görebilirsiniz. Uygulamayı özel kılan diğer bir unsur ise sosyal sorumluluk projesi olarak karşımıza çıkan bir uygulama olmasıdır. Sizde öğrenci dostu olan projeye dahil olup hem de öğrenciliğinizi tam anlamıyla yaşayacağınız Pikampüs uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

Pikampüs indir
DİĞER SÜRÜMLER