Pikampüs

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 4.6.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Alondan Bilişim Hizmetleri
Android cihazınızda kullanabileceğiniz Pikampüs ile öğrenciliğin tadı artık bir başka çıkacak.

Teknolojik gelişmelerden şüphesiz ki en çok etkilenen mobil cihazlar oldu. Bununla birlikte mobil uygulamalarda mobil cihazlarımızı süslemeye başladı. Uygulama piyasasına yeni giren ve oldukça da ses getiren Pikampüs mobil uygulaması tamamen öğrencilere özel bir ortamın başyapıtıdır. Öğrenciler için sosyalleşmek, eğlenmek üniversite hayatınız vazgeçilmezidir. Tamamen bu mantık üzerine kurulan Pikampüs mobil uygulaması da öğrencilerin sosyalleşmesi için güvenli bir ortam oluşturuyor.

Piyasaya girdiği günden beri öğrenciler arasında çığ gibi büyüyen bir kitleye hitap etmeye başladı bile. Şu an için kullanılan Pikampüs mobil uygulamasına 6 binden fazla öğrenci başvurusu yapılmıştır. Bu sayının 450'si doğrulanmış profil olarak aktif haldedir. Bununla birlikte 65 bin kişide uygulamayı ziyaret etmiştir. Uygulamayı indirdiğiniz an üniversite bilgileriniz ile kaydınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra diğer öğrenciler ile iletişime geçebilir onların profil sayfalarına göz atabilir ve kendiniz yepyeni bir sosyal ortam oluşturabilirsiniz. Üniversite öğrencisi olmayanların kesinlikle yer almadığı Pikampüs uygulaması doğrulama sistemi sayesinde tamamen güvenli bir ortam oluşturuyor.

Üniversite okuyan arkadaşlarımızın güven içerisinde buluşacakları bir sosyal ağ platformu olan Pikampüs uygulaması sadece öğrencilere özel olması ile diğer uygulamaların önüne geçmeyi başarmıştır. Siz öğrenciler bu imkandan faydalanmak isterseniz uygulamayı hemen şimdi Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Kendi öğrenci platformunuzu genişlettikçe üniversite özgürlüğünü daha çok yaşayacaksınız.

Pikampüs indir
DİĞER SÜRÜMLER